slider-1 slider-4

В Урочистість Христа-Царя, 26 листопада 2017 року, Католицька Акція Львівської Архідієцезії поповнилася новими членами. Під час Святої Меси в семінарійному храмі, яку очолив єпископ Леон Мали, вони урочисто склали присягу. Урочистість Христа-Царя є патрональним святом для учасників цього руху в усій Католицькій Церкві.

Напередодні цієї події, 25 листопада, усі зацікавлені цією організацією мали нагоду ближче пізнати її принципи і мету діяльності, а також познайомитися з людьми, які долучилися до її відродження у Львівській Архідієцезії, в основному це студенти та випускники Теологічного Інституту ім. св. Й. Більчевського. Допомогти провести цей захід і поділитися своїм досвідом, проблемами та труднощами, а також своєю радістю і здобутками, приїхали також члени Католицької Акції з Польщі.

Реактивація Католицької Акції у Львівській Архідієцезії розпочалася з ініціативи директора Теологічного Інституту о. Яцека Уліяша та з благословення Архієпископа Мечислава Мокшицького. Ця організація мирян, яка активно діяла у довоєнний період на наших теренах, на жаль, не мала можливості повноцінно функціонувати в радянські часи, тому зараз її потрібно відроджувати з руїн, а це дуже непросто. Однак Бог творить чуда руками людини. Тому нехай Господь благословить та дасть Дарів Святого Духа для всіх, хто взявся це непросте діло відродження та розвитку Католицької Акції!

Текст - Наталія Федоришин, фото Ірини Рудь