slider-1 slider-4

 26 січня 2018 року Теологічний Інститут відвідав важливий гість, отець Лука Бовіо, регіональний директор Папської інституції місіонерських справ.
Незважаючи на високу посаду вражала скромність важливого гостя, що захотів поділитися зі студентами досвідом, а також пояснити важливість місій. Він наголошував не тільки на тому, що потрібно проповідувати Євангеліє людям, які ще ніколи не чули про Ісуса Христа, але й не забувати, щоб робити це в середовищі охрещених, які з різних причин не надто практикують свою віру. Отець також наголосив на важливості проведення катехез дітям і показав гарний поліграфічний матеріал для підготовки таких катехез.
Дуже важливим для проголошення Євангелії є не тільки знання правд віри , але передусім життя ними, а поведінка отця Луки свідчила про те, що він живе Христом. Отець пропонував, що як хтось почує голос Ісуса йти за Ним, це також може бути голос, що кличе до місіонерської діяльності. Але це завжди має робитись не з корисливою метою, а за покликом серця.
Важливою рисою місій є те, що люди з одного середовища передають Традицію віри в іншому середовищі. Місіонери з різних країн навчаються жити в одному середовищі, навчаються мови того народу, куди їх посилають на місію. І дуже важливо ділитися своїм досвідом віри серед інших народів.
Також важливо не тільки проповідувати Слово Боже , але реальними вчинками і своєю поведінкою проголошувати Христа: голодного нагодувати, нагого одягнути. Саме реальними вчинками ми можемо дати потребуючим людям відчути реальну любов Бога до людини.

Текст - Андрій Мельник, фото Ірини Рудь.