slider-1 slider-4

 Папа про Адорацію в тиші

5 лютого 2018 року, під час Святої Меси в каплиці Дому Святої Марти, Папа у своїй проповіді зосередився на Адорації в тиші та на її важливості.

На сторінках Святого Письма, у Старому Завіті, можна прочитати про молитву Соломона, під час внесення Ковчегу Завіту до Святині. Саме таке є поклоніння – у тиші, коли Соломон вимовив лише: «Вислухай і прости».

читати текст повністю

«Через те, що розбуяє беззаконня, любов багатьох охолоне» ( Мт 24,12)

Саме з цього фрагменту розпочинає Папа Франциск послання на Великий Піст, 6 лютого 2018 року, у Ватикані.

Папа застерігає нас залишатися правдивими перед Богом, та не бути «фарисеями», своє серце не перетворювати на кригу, без любові. Святий Отець заохочує до доброго пережиття Великого Посту: з молитвою, постом та милосердям.

читати текст повністю

Загальна аудієнція 7 лютого 2018 року

Відбулася напередодні Всесвітнього дня молитви й призадуми над торгівлею людьми, що відзначається 8 лютого 2018 року, у день спомину святої Жозефіни Бакіти.

«Міграція без торгівлі людьми. Так свободі! Ні торгівлі людьми!», – такий заклик щодо зловживання різного характеру експлуатації та рабства.

До Пхенчхану в Південній Кореї, Папа скерував свою думку стосовно Зимових олімпійських ігор, відкриття яких відбудеться 9 лютого 2018 року, наголошуючи на єдності поділеної Кореї під час спортивних змагань, що має бути прикладом мирного вирішення конфлікту для світу, а також і для цих держав.

читати текст повністю

Завжди бути пильним, та чувати над своїм серцем, аби не згіршилось

8 лютого 2018 року, у каплиці Дому Святої Марти, під час Святої Меси, Папа Франциск коментуючи фрагмент уривку з першої книги Царів, зауважив, що Давид жив з каяттям у серці, на відміну від Соломона, який допускає згіршення серця, не зауважуючи свого гріха.

читати текст повністю

«Ісус, істинний лікар душ і тіл». Під час молитви «Ангел Господній» 11 лютого 2018 року

Перед молитвою «Ангел Господній», 11 лютого 2018 року, Папа Франциск коментував фрагмент з Євангелія про оздоровлення прокаженого, в якому наголошує на співчутті Ісуса, і закликає нас брати приклад з Ісуса та були співчутливими, щоб ми зрікалися гріха в таїнстві сповіді, тим самим дозволяючи Ісусові очищати нас.

Після молитви «Ангел Господьній», Папа Франциск записався паломником на Всесвітній День Молоді, який відбудеться в Панамі з 22 по 27 січня 2019 року.

читати текст повністю

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va