slider-1 slider-4

 Реколекції отця Жозе Толентіно де Мендонса для Папи Франциска та Римської Курії

Ці духовні вправи щорічні, під час Великого Посту, відбувалися в містечку Аріччя. У проповідях отець Жозе говорив про Христові страждання, духовну спрагу, що допомагає нам зростати в духовному аспекті, нагадував слова Томаса Мертона, звертав увагу милосердя яким є Бог, та Євангеліє.

(21 лютого 2018 року, м.Аріччя)

read more

Наука отця Жозе Толентіно де Мендонса, та її заключна частина

22, та 23 лютого, 2018 року в м. Аріччі було продовжено духовні вправи для Папи Франциска та Римської Курії. Однією з тем, була тематика периферії, яка потребує Церкви, його учнів, щоб допомогти хворим, нужденним, бідним. Заключна тема про Блаженства та стиль життя християн і Церкви відбулася 23 лютого цього року, на закінчення о. Жозе наголосив, що Пречиста Діва Марія є Вчителькою та прикладом для Церкви.

read more

Асоціація «Дияконія краси» на зустрічі з Папою

Ця зустріч відбулася 24 лютого 2018 року у Ватикані, в контексті симпозіуму, який організували члени Асоціації «Дияконія краси» – музиканти, поети, художники, архітектори та інші митці. Симпозіум відбувся з 18 по 25 лютого цього року в Римі з нагоди спомину блаженного брата Анжеліко – Гвідо ді П’єтро, відомого італійського ченця – живописця епохи Відродження.

read more

Зустріч Папи з родичами Асії Бібі, та постраждалою нігерійською дівчиною

24 лютого 2018 року Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції родичів пакистанської християнки Асії Бібі, яка вже дев’ять років перебуває в тюрмі, де засуджена до смертної кари за визнання Христа.

read more

Президія Боснії та Герцеговини у Ватикані

24 лютого 2018 року Папа Франциск прийняв Президію Боснії та Герцеговини, у складі очільників держави: Драгана Човіча, Младена Іваніча, та Бакіра Ізетбеговіча, які після зустрічі з Папою, зустрілися з Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, та Секретарем, архієпископом Полем Річардом Галлагером, відповідальним за відносини з державами.

read more

«Ангел Господній», та Христові страсті, – як дар любові

25 лютого 2018 року, перед молитвою «Ангел Господній», Святіший Отець звернувся до прочан фрагментом з Євангелія св. Марка про преображення Христа та провіщення Його страстей і Воскресіння. Наприкінці Папа заохотив молитись до Пресвятої Діви, щоб допомагала нам тривати в пості. Помолившись Папа Франциск згадав «скривавлену Сирію» та закликав припинити насилля, а після хвилини мовчання, пролунало «Радуйся Маріє».

read more

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovativa.va