slider-1 slider-4

 Я не повинен осуджувати

26 лютого 2018 року в каплиці Дому Святої Марти, під час Святої Меси, Папа Франциск навчав у проповіді, що Господь справедливий, тому ми не повинні осуджувати ближніх, а вміти прощати, щоб і нам Бог міг простити, просити в справедливого Бога сором, щоб не чинити гріх.

читати текст повністю

Великий Піст – це період, «сприятливий для навернення»

У вівторок 27 лютого 2018 року в каплиці Дому святої Марти, під час Святої Меси, Папа Франциск виголосив свою промову про навернення, про яке нам говорить Книга Ісаї: переміну, прощення, та наше ставлення до Господа – батька, сповненого любові.

читати текст повністю

Загальна аудієнція Папи Франциска з прочанами

28 лютого 2018 року, відбулася зустріч Папи Франциска з прочанами, у зв’язку з непогодою, зустріч, яка мала відбутися на площі Петра і Павла, була перенесена до зали Павла VI, а решта прочан могла брати участь споглядаючи Святу Месу через монітор у базиліці Святого Петра, куди згодом прибув Папа Франциск, щоб уділити благословення.

Свою катехезу Папа розпочав цитатою з конституції Другого Ватиканського Собору про літургію, про звершення Євхаристії. Навчаючи, що «першим християнським вівтарем стає сам хрест» нашого Господа.

читати текст повністю

Професія медсестри, медбрата – справжня місія

3 березня 2018 року в залі Павла VI, відбулася зустріч Папи Франциска, з представниками найбільшої Італійської Федерації професійних об’єднань молодшого медичного персоналу, що налічує близько 450 тис. осіб. Папа згадав сміливу сестру Корнелію Керальйо, яка компетентно врятувала життя 20-ти річного Хорхе Маріо Берголіо.

читати текст повністю

Навчання Папи Франциска перед молитвою «Ангел Господній».

4 березня 2018 року, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск з навчання Євангелія від святого Йоана коментує фрагмент: «Не робіть дому Мого Отця домом торгівлі!», де у 69 псалмі показано вчинок Христа, що вказує на срастні переживання, та воскресіння, «відбудову храму» за три дні.

читати текст повністю

В’єтнамські кардинали у Ватикані з візитом «ad limina»

5 березня 20 18 року, Папа Франциск прийняв у Апостольському палаці єпископів В’єтнаму, католиків у цій країні налічується 8%, 2200 парафій, які об’єднані у 3 архідієцезії та 26 дієцезій, в яких служить 4 тис. священників.

читати текст повністю

Канцлер Австрійської республіки у Ватикані

5 березня 2018 року, у Ватикан на зустріч з Папою Франциском прибув Канцлер Австрійської республіки Себастьян Курц, який згодом мав зустріч із кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va