slider-1 slider-4

 Боже прощення входить у нас, якщо ми прощаємо іншим

У вівторок, 6 березня 2018 року, в каплиці Дому святої Марти, Папа Франциск під час Святої Меси у проповіді звернув увагу на перше читання з Книги Даниїла, про визнавання провини, оскільки це є першим кроком до прощення.

читати текст повністю

Папу Павла VI вже скоро проголосять святим

6 березня 2018 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції кардинала Анджело Амато, Префекта Конгрегації в справах проголошення святих, та затвердив оприлюднення декретів цього відомства, де блаженний Папа Павло VI та інші блаженні, серед яких єпископ Оскар Арнульфо Ромеро Галдамес, Архиєпископ Сан-Сальвадору, священики та священик редемторист Бернард Любєньскі, черниці, миряни, скоро будуть проголошені святими.

читати текст повністю

«Христова жертва і Євхаристійна жертва – це одна і та сама жертва»

7 березня 2018 року, під час загальної аудієнції, яка відбулася в залі Павла VI, де Святіший Отець виголосив катехезу, темою якої була Євхаристійна молитва, у якій міститься прохання до Бога прийняти всіх своїх дітей у вічній небесній спадщині.

читати текст повністю

Приносити полегшення убогим, утисненим та переслідуваним

8 березня 2018 року, відбулася зустріч Папи Франциска з учасниками Пленарної Наради Міжнародної католицької комісії у справах мігрантів, очолюваної кенійським кардиналом Джоном Нзю, де мова йшла про важливу місію членів Комісії, праця яких зосереджена на потребах мігрантів

читати текст повністю

«24 Години для Господа»

9 березня 2018 року, в базиліці Святого Петра, з нагоди ініціативи «24 години для Господа», відбулася молитва, яка зародилася в контексті Ювілею Милосердя. Зазвичай у п’ятницю, перед четвертою неділею Великого Посту проводиться час покаянної молитви та Свята Тайна Покаяння, яку уділяє Папа Франциск, та відбувається адорація та сповідь.

читати текст повністю

«Молитва, убогі та мир»

11 березня 2018 року, в базиліці Санта-Марія-ін-Транстевере, відбулася зустріч Папи Франциска зі Спільнотою святого Егідія з нагоди 50-річчя цього руху. Зустріч розпочалася Літургією Слова, Папу привітав голова Спільноти Марко Імпальяццо, а після свідчень промовляв засновник Спільноти Андрея Рікаррді, після якого до всіх присутніх звернувся Папа Франциск з промовою надалі залишатись ремісниками миру та пророками милосердя.

читати текст повністю

Ісус вийшов на хрест, щоб нас зцілити, та «Ангел Господній»

11 березня 2018 року, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск навчав у своїй промові, що слабкість та гріх неповинні залишатись причиною відчаю, бо віра в Бога Отця дає нам велику та справжню надію на Його милосердя.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticava.va