slider-1 slider-4

 Урочистість святого Йосифа, Обручника Пречистої Діви Марії

У понеділок 19 березня 2018, в урочистість святого Йосипа припадає п’ята річниця понтифікату Папи Франциска. Понтифік згадав попередника Бенедикта XVI, хресне ім’я якого – Йосиф.

читати текст повністю

Вдивляймось у Христові рани, що був піднесений на хресті

20 березня 2018 року, у каплиці Дому Святої Марти, під час Святої Меси, Папа Франциск закликав вдивлятись у Розп’яття, коли тобі погано, не говорити зле на Бога.

Прочитавши фрагмент з Книги Чисел, Папа навчав не піддаватись зневірі, пам’ятати про «чуда манни», які Бог творив на пустелі, вирвавши з 400-річної неволі з Єгипту.

читати текст повністю

Папа Франциск поблагословив ікону Пресвятої Родини

21 березня 2018 року у Ватикані, Святіший Отець на закінчення загальної аудієнції, поблагословив ікону Пресвятої Родини, яка є символом Всесвітньої зустрічі сімей. Та склав намір подорожі до Дубліна на 25-26 серпня 2018 року, подякувавши владі, єпископам з Дубліна та всім, хто долучається до цієї подорожі.

читати текст повністю

Капітани Сан-Марино у Ватикані

23 березня 2018 року, Папа Франциск прийняв Капітанів Регентів Республіки Сан-Марино Маттео Фйоріні та Енріко Караттоні, які згодом мали зустріч з Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, якого супроводжував архієпископ Поль Річард Галлагер, Секретар, який відповідає за міжнародні відносини.

читати текст повністю

Форум «UNIV 2018» студентської молоді

З 25 березня по 1 квітня відбувається форум «UNIV 2018» студентської молоді, яка живе духовністю Прелатури Opus Dei, з нагоди 50-ти річчя заснування. Тема цього форуму: «Переосмислити майбутнє», на основі Страсного Тижня. До понад 2500 студенів Папа Франциск звернувся листом, та запевнив у молитві, звернувши увагу ділитись своїми талантами для блага людства.

Зустрічі відбуваються з 1968 року, засновником Opus Dei є Хосемарія Ескріва.

читати текст повністю

Пальмова Неділя у Ватикані. «Ангел Господній», та молодь.

25 березня 2018 року на площі Св.Петра пройшло Богослужіння, з нагоди спомину урочистого в’їзду Ісуса Христа до Єрусалиму, відбулася «Свята Меса Страстей Христових», де читається Євангеліє про останню вечерю Ісуса з учнями, зраду Юди, суд, роп’яття, смерть та поховання Ісуса.

Після молитви «Ангел Господній», Папа Франциск звернувся до молоді, яка переважала у великій кількості з нагоди місцевого відзначення Всесвітнього Дня Молоді, вказуючи на Марію, яка веде до радісного світла, та скеровує на Христа.

читати текст повністю

«Змусити молодь замовкнути – це спокуса, яка була завжди»

Саме такими словами звернувся Папа Франциск 25 березня 2018 року на площі Св. Петра, у Пальмову Неділю, вказуючи на молодь, з нагоди ХХХІІІ зустрічі на місцевому рівні Всесвітнього Дня Молоді. Він також провів паралель з фрагментом Євангелія, де Ісус відповідає фарисеям: «Коли оці замовчать, буде кричати каміння».

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va