slider-1 slider-4

 Папа Франциск провідав попередника престолу Бенедикта ХVI

27 березня 2018 року Папа Франциск за звичаєм провідав попередника святого престолу Бенедикта ХVI, щоб скласти Великодні побажання. Він також відвідав Державний Секретаріат у супроводі асесора монсеньйора Паоло Борджі.

читати текст повністю

Пасхальне Тридення: «позначає фундаментальні етапи нашої віри та нашого покликання у світі»

28 березня 2018 року, на загальній аудієнції на площі Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск провадив своє навчання та розмову з вірянами, запитавши: «Яке свято важливіше Різдво чи Пасха?» Продовжив тематикою передпасхального Тридення, у якому ми завдяки Христу перемінюємося в «нову людину», залишивши корумпованість свого серця, та молимось за навернення християнина «чистого» ззовні.

читати текст повністю

Папа вмиває ноги в’язням

28 березня 2018 року, у Великий Четвер, у римській в’язниці «Regina Coelli», Папа Франциск вмив в’язням ноги, вказуючи цим вчинком на Ісуса, який на Тайній Вечері, зробив це саме своїм учням. Так Господь дає настанову служити взаємно один одному.

читати текст повністю

Молитва на завершення Хресної дороги в римському Колізеї

30 березня 2018 року, на завершення Хресної дороги Папа Франциск в римському Колізеї промовив молитву, яка скерована на благодать святого сорому; на розкаяння, благаюче милосердя, та покаяння; на благодать святої надії.

читати текст повністю

Пасхальні чування у Ватикані

31 березня 2018 року, увечері Папа Франциск очолив Великодні чування в базиліці Святого Петра, та виголосив проповідь про останні години Ісуса, про учнів та їхнє мовчання (пор. Йн 18, 25-27), про пустий гріб, Воскресіння Христа, та закликав: «не боятися йти за Христом».

читати текст повністю

Великоднє послання «Місту та світу»

1 квітня 2018 року, з лоджії базиліки Святого Петра Папа Франциск молився за Україну, Сирію, Святу Землю, Ємен, Африканський континент, Корейський півострів, венесуельський народ, за дітей, які потерпають від війни та голоду.

Воскресіння Ісуса, любов’ю перемагає зло… (Пасхальне послання Exultet), та на завершення Папа уділив благословення «Urbi ed Orbi».

читати текст повністю

«Urbi ed Orbi» Папи Франциска 2018

1 квітня 2018 року, Папа Франциск проголошуючи Великоднє послання звернувся до вірян: «Ісус воскрес із мертвих!». З фрагменту Євангелія, про пшеничне зерно, яке впавши в землю помирає, щоб принести плід (Йн 12,24), як Ісус бувши в гробі два дні, – воскресає, та стає для нас надією і любов’ю.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va