slider-1 slider-4

 «Дозволити Христові діяти в наших ділах»

У середу 4 квітня 2018 року, на загальній аудієнції, Папа Франциск навчав вірних, щоб після прийняття Пресвятих Дарів ставати «євхаристійнми», тобто ставати кращими і як Христос служити, допомагати ближнім, з надією в серці як особистою, так і ділитись надією Воскреслого Христа.

читати текст повністю

Інститут богопосвяченого життя, з темою: «Покликав тих, яких полюбив. Молодь, розпізнавання, та богопосвячене життя»

Папа Франциск скерував своє відео-звернення ченцю-кларетіянину Карлосу Мартінесу Оліверасу, директору богословського Інституту чернечого життя у Мадриді, та понад 700 учасникам молоді, 47-го національного Тижня за інститути богопосвяченого життя, захід проходив з 5 по 8 квітня 2018 року в Мадриді.

читати текст повністю

Звернення до молоді: «Пригадайте, що ви відчули, коли зробили щось добре, допомагаючи іншим»

У суботу, 7 квітня 2018 року, Папа Франциск зустрівся з молоддю з північно-італійської дієцезії Бреші, у Ватикані в залі Павла VІ. Папа розпочав своє слово про Синод, який має відбутися та його тематику: віри та покликання молодої особи. Закликав молитись до Господа, просячи у нього таке ж сповнене любові серце; брати участь у Св. Літургії, адорувати, молитися та читати Св. Письмо.

читати текст повністю

«Просімо в Бога: знаходити в Його прощенні нашу радість, знаходити в Його милосерді – нашу надію»

У неділю, 8 квітня 2018 року, Папа Франциск очолив Святу Месу на площі Св. Петра у Ватикані. Свою проповідь розпочав про св. Тому, який хотів доторкнутись ран Господніх, так як і ми цього хочемо. І ми можемо торкнутись Його: у спогляданні цих ран, спогляданні сповненого любові та милосердя серця, яке «б’ється заради нас».

читати текст повністю

Папа привітав братів та сестер Східних Церков зі святом Пасхи

8 квітня 2018 року, Папа Франциск перед молитвою «Царице Неба», привітав зі святом Пасхи всіх, хто святкує це свято за юліанським календарем, побажавши миру та світла.

читати текст повністю

Молитва «Царице Неба», та солідарність Папи з сірійським народом.

У неділю 8 квітня 2018 року, після молитви «Царице Неба», на площі Св. Петра, Папа Франциск привітав всіх паломників, вірян та подякував місіонерам Милосердя. Перед благословенням він звернув увагу на Сирію, яка потерпає від жахливої війни, закликав молитись за загиблих, ранених, за стражденних, за родини. Папа також закликав пам’ятати в молитві про політиків, щоб вони знайшли у цій ситуації мирний шлях, якого потребує сирійський народ.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovaticana.va