slider-1 slider-4

 

Хрещення – дар, для всіх

11 квітня 2018 року, під час загальної аудієнції з прочанами усього світу, намісник Петра проголосив навчання про Таїнство Хрещення. Цитуючи ККЦ вказав, що через Хрещення, яке є фундаментом християнства, ми відчиняємо двері для Господа, який оселяється в нашій душі.

читати текст повністю

Послух, свідчення та конкретність

12 квітня 2018 року, Папа Франциск у резиденції Дому Святої Марти очолив Богослужіння, а у проповіді наголосив, що зараз християн гине більше, аніж у перших століттях християнства; справжнє християнство є незручне для інших, бо вибирає правду.

читати текст повністю

Передсинодальна Рада з питань Амазонії

13 квітня 2018 року Папа Франциск відкрив перше передсинодальне засідання, в якому взяли участь 18 членів Ради та 13 експертів. Ця Рада готує Спеціальну Асамблею Синоду Єпископів, присвячену Амазонії.

читати текст повністю

Чи я є вільним, чи, може, невільником своїх амбіцій, багатства, моди?

13 квітня 2018 року в Домі Святої Марти, під час Євхаристії, Папа Франциск, у проповіді вказав на три приклади свободи, яку нам повернув Христос своїм стражданням, смертю та воскресінням.

читати текст повністю

«Мир вам!» – це дарунок Воскреслого Христа (Лк 24,36)

15 квітня 2018 року, на ватиканській площі, перед молитвою «Царице неба», у своєму слові, скерованому до численних паломників, Папа Франциск повчав про Ісуса, який воскрес у тілі і дусі. Після молитви, Папа вділив благословення.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами radiovatica.va