slider-1 slider-4

 Папа зустрівся з особами з особливими потребами

27 червня 2018 року Папа Франциск зустрівся з особами які мають проблеми зі здоров’ям, через спеку зустріч перенесли в зал Павла VІ. З особливим словом звернувся до католицької групи з Америки.

читати текст повністю

Папа прийняв делегацію Константинопольського патріарха

28 червня 2018 року Папа Франциск прийняв православну делегацію з нагоди святкування урочистості святих Петра і Павла у Ватикані. Делегація приїхала за день до зустрічі і взяла участь у Святій Месі, яку очолив Святіший Отець.

читати текст повністю

«Але хто з-між вас хоче стати великим, хай буде вам слугою»

28 червня 2018 року, у надвечір’я урочистості святих Апостолів Петра і Павла, Папа Франциск очолив консисторію, ввівши в сан чотирнадцятьох нових кардиналів з різних частин світу. Після цього Папа Франциск із новими кардиналами провідали попередника Святого престолу Бенедикта ХVI.

читати текст повністю

«Ісус Христос є Господь на славу Бога Отця»

29 червня 2018 року на площі Святого Петра Папа очолив Святу Месу з нагоди урочистості святих Апостолів Петра і Павла, розпочавши словами свого попередника Святого Престолу Бенедикта ХVI.

читати текст повністю

«Ти – Христос, Бога живого Син», та молитва «Ангел Господній».

29 червня 2018 року, з нагоди урочистості святих Петра і Павла, Папа Франциск перед молитвою «Ангел Господній» скерував своє катехетичне повчання до вірних, вказуючи на ідентичність Ісуса, який є Божим Сином та Джерелом Життя, що Апостола Петра чинить опокою, скелею і на ньому будує свою Церкву.

читати текст повністю

Два Христові чуда

1 липня 2018 року, у Ватикані на площі Святого Петра, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск повчав словом з Євангелія вказавши на жінку, що хворіла дванадцять років на кровотечу, та на дівчинку, Яірову доньку, яка померла у дванадцятирічному віці, про паралелі між цими історіями, та про чудесне спасіння завдяки вірі, та Христу.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va