slider-1 slider-4

Апостольське повчання «Amoris Laetitia»

23 серпня 2018 року Папа Франциск в листі до Стівена Уолфорда, англійського богослова, розповідає про написання Апостольського повчання «Amoris Laetitia», та правильне його читання. Варта уваги цитата Папи Франциска з листа: «Прагнення шукати Божу волю, щоб якнайкраще служити Церкві».

читати текст повністю

Подорож Папи до Ірландії

25 серпня 2018 року Папа Франциск відбув літаком до Ірландії. Це 24-та Апостольська подорож до учасників ІХ Всесвітньої зустрічі сімей, та 36-те місто відвідин Понтифіка.

Прилетівши до Ірландії, в Дубліні, Папу Франциска зустріли представники уряду та церковної ієрархії, учасники зустрічі сімей.

читати текст повністю

читати текст повнстю

Цінність сім’ї та християнське коріння

25 серпня 2018 року в Дублінському замку відбулася зустріч Папи Франциска з представниками влади, дипломатичного корпусу й громадськості.

читати текст повністю

«Подружжя у Церкві бере участь у таїнстві вічної Божої любові»

25 серпня 2018 року Папа Франциск зустрівся з подружжями, як молодими, так і з великим досвідом, а також з нареченими, в історичному прокатедральному соборі Пресвятої Марії у Дубліні.

Святіший Отець дав такі поради сім’ям: «молитися разом, спілкуватися про добрі і святі речі і дозволити Матері Божій увійти в сімейне життя», дотримуватися постів, допомагати стражденним і відкиненим.

читати текст повністю

«Ви – надія Церкви та світу!» – звернення Папи Франциска до сімей

25 серпня 2018 року, на завершення плідного дня зустрічі сімей, темою якої була «Євангеліє сім’ї – радість для світу», Папа Франциск прибув на дублінський стадіон «Croke Park», де привітав велику кількість родин, що прибули з понад 110-ти країн світу.

читати текст повністю

Завдання свідчити Євангеліє не є простим

26 серпня 2018 року, цитатою з недільного Євангелія: «Чи й ви хочете відійти?», Папа Франциск розпочав свою проповідь до учасників ІХ Всесвітньої зустрічі сімей.

Заключне богослужіння відбулося в найбільшому парку Європи «Phoenix Park» в Дубліні, на тому самому місці, де 39 років тому служив Святу Месу Йоан Павло ІІ.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матеріалами vaticannews.va