slider-1 slider-4

 Спомин Предтечі: свідчити про віру своїм життям

29 серпня 2018 року, на площі Св.Петра що у Ватикані відбулася літня остання аудієнція. Папа Франциск навчав та заохочував вірних на прикладі Йоана Хрестителя, якого Церква згадувала цього дня у Літургії, свідчити про свою віру не тільки словом, а й своїм життям.

читати текст повністю

Вітальний лист Папи Франциска до Синоду

Папа Франциск звернувся у листі до Синоду Вальдійських та Методистських Церков Італії, який відбувається щорічно. Цього року він розпочався 28 серпня на півночі країни у Торе Пелічче.

читати текст повністю

Згромадження Облатів Святого Йосифа у Ватикані

31 серпня 2018 року на аудієнцію до Папи Франциска прибули учасники Згромадження св. Йосифа, Намісник Петра привітав новообраного Генерального Настоятеля та подякував його попереднику.

читати текст повністю

Подяка Господу за дар життя та все сотворене

1 вересня 2018 року, з нагоди ІV Всесвітнього дня молитви про сотворений світ, Папа Франциск у своєму посланні насамперед подякував Господу за дар спільного дому на Землі, наголошував також на особливо бережному ставленні до води.

читати текст повністю

Зустріч з Папою Франциском підприємців «Римський Форум»

1 вересня 2018 року відбулася зустріч Святішого Отця з групою підприємців, учасниками дводенного заходу «Римський Форум». Папа Франциск закликав у своїй промові до учасників заходу наслідувати св. Франциска, та допомагати нужденним.

читати текст повністю

Залишатися без скверни, не означає закритися на світ, молитва «Ангел Господній»

2 вересня 2018 року, на площі Святого Петра, перед молитвою «Ангел Господній», Папа Франциск навчав вірян фрагментом з недільного Євангелія св. Марка, вказуючи не бути християнами лише формально, а вчитись слухати Слово Боже серцем та розумом, і залишатись милосердними християнами.

Після молитви до Пресвятої Богородиці, Намісник Петра згадав блаженну Анну Колесарову, її беатифікація відбулася напередодні у Словаччині.

читати текст повністю

Опрацювала Зеновія Щербініна, за матерілами vaticannews.va