slider-1 slider-4

 

«Щоб сучасний швидкий технологічний прогрес супроводжувався розвитком відповідальності та цінностей»

27 вересня 2019 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції учасників наукового семінару «Спільне добро в цифрову епоху», який відбувся 26-28 вересня цього року у Ватикані.

читати більше

«Згадуючи з безмежною вдячністю роки священицького і єпископського служіння покійного кардинала серед Христової пастви Лос-Анджелеса, Портледна та Сан-Франциско»

27 вересня 2019 року, у базилиці Святого Петра, відбувся похорон кардинала Вільяма Джозефа Левади, Префекта Конгрегації Віровчення.

читати більше

«Коли спорт втрачає аматорський вимір, то стає явним те, що понижує рівень спорту»

28 вересня 2019 року Папа Франциск прийняв на аудієнції делегацію з нагоди 150-річчя утворення інституції Італійської Федерації Гімнастики.

читати більше

«Завжди залишайтеся Христовими у молитві, у турботі про ваших молодших братів і сестер. Не бійтеся брати участь у революції, до якої Він вас кличе: революції ніжності»

28 вересня 2019 року Папа Франциск зустрівся з о. Мануелем Жоакіомом директором соціального центру Браґи «Давід Олівейра Мартінш» та вихованцями цього центру.

читати більше

«Літургія – це перша вчителька катехизму»

28 вересня 2019 року Папа Франциск прийняв на аудієнції представників Італійської асоціації Святої Цецилії, хористів, регентів церковних хорів та органістів з нагоди їхнього з’їзду «Scholae Cantorum» і 140-річчя заснування асоціації.

читати більше

«Господь захожих захищає. Підтримує сироту й удову»

29 вересня 2019 року Папа Франциск під час Святої Меси з нагоди Всесвітнього дня мігранта і біженця нагадав про моральний обов’язок щодо нужденних.

читати більше

Опрацювала Зеновія Щербініна