slider-1 slider-4

 

28 вересня 2019 року в Теологічному Інституті ім. Св. Йосипа Більчевського відбулась урочиста інавгурація нового навчального року. Студенти, які цьогоріч вступили до Інституту, з радістю очікували на цю урочистість, адже це для них новий початок та завжди виклик. Розпочалося святкування Святою Месою в академічному храмі, яку очолив і проповідь виголосив Архієпископ Мечислав Мокшицький. Після Євхаристії відбулася офіційна частина Інавгурації. Студенти урочисто внесли прапор Інституту, після чого присутні виконали гімн «Gaudeamus igitur». Своє вступне слово, а також підсумок діяльності Інституту за попередній навчальний рік, промовив Директор Інституту о. Яцек Уліаш. Після цього були відзначені найкращі студенти та семінаристи. Вони отримали у подарунок релігійні книжки. Інавгураційну лекцію на тему «Отець Професор Станіслав Франкль – священник ‘Deo et Patriae semper fidelis’ (у 75-ті роковини смерті)» виголосив о. проф. д-р габ. Станіслав Набиванєц.

Настала найбільш зворушлива мить – присяга нових студентів Теологічного Інституту та вручення залікових книжок. Присягу від імені вступників прочитала Андріана Буняк, після чого о. Архієпископ Мечислав Мокшицький вручив кожному новому студенту залікову книжку і студентський квиток. За виявлену довіру і прийняття до Інститутської спільноти від імені всіх студентів подякував Василь Карпа.

На завершення урочистості директор Інституту запросив до слова запрошених гостей. Першим до присутніх промовив о. Славомір Новосад, декан Факультету Теології Люблінського Католицького Університету Йоана Павла ІІ. Також побажання доброго і плідного навчального року склали о. Тарас Вдовиченко, префект Городоцької Духовної семінарії, та о. Ярослав Рудий, віце-ректор семінарії Пресвятого Серця Ісуса у смт Ворзель. Кілька слів промовив представник Краківського Папського Університету Йоана Павла ІІ о. Анджей Зволінський. Закінченням було пастирське слово і благословення Архієпископа Мечислава Мокшицького та спільна пісня-молитва ‘Śliczna gwiazdo miasta Lwowa’.

Текст та фото - Ірина Рудь